Akcja zbierania zakrętek przez dzieci z naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stanowicach nadal trwa. Zakrętki zbiera się na wiele różnych celów – my zbieramy je po to, żeby pomóc potrzebującej niepełnosprawnej dziewczynce.


     U nas w Stanowicach systematyczne zbieranie zakrętek zaczęło się już dawno, bo w 2013 roku.
     Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w akcję chcąc pomóc potrzebującej. Z każdym rokiem zakrętek zbieramy coraz więcej. Ostatnio przekazaliśmy kolejną partię - 22 duże worki!  Do tej pory w przedszkolu i szkole od początku naszej zbiórki udało nam się zebrać 162 worki zakrętek! Zbiórkę będziemy nadal kontynuować. Cieszy nas także to, że w zbieranie zakrętek udało się także zaangażować dorosłych mieszkańców Stanowic, którym za udział w zbiórce bardzo serdecznie dziękujemy!

Piotr Szmidt