Ostatnie tygodnie uczniowie klas I-III spędzili bardzo aktywnie. W ramach zajęć artystycznych, różnymi technikami, stworzyli mnóstwo przepięknych prac plastycznych.

W ich wykonaniu powstały piękne, własnoręcznie ozdobione wazony, ozdoby i kartki świąteczne, pisanki, ozdoby okien ich pokoi, pejzaże wiosenne, których piękne barwy przywołały w ostatnich dniach słońce na nasze niebo, a także wszelakiego rodzaju prace, do wykonania których młodzi artyści posłużyli się nakrętkami tworząc z nich piękne wzory i kształty.
Po powrocie do szkoły z pewnością stworzymy wyjątkową galerię prac naszych małych artystów. A tymczasem, dzięki przesłanym przez rodziców zdjęciom, zapraszam do poniższej galerii, w której zamieszczone zostały niektóre z tych wyjątkowych dzieł.

 


Joanna Dolińska, opiekun zajęć artystycznych