Nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt do nauki języka angielskiego.

W ubiegłym tygodniu dostarczono nam 9 laptopów wraz z szafką do ich ładowania i przechowywania, tablicę interaktywną oraz urządzenia (piloty) do tworzenia testów. To kolejna partia wyposażenia do pracowni językowej, w której już znajdują się słowniki, fiszki wraz z nowymi meblami (szafki, biurko). Cztery grupy uczniów z klasy VII i VIII mają teraz doskonałe warunki do nauki języka angielskiego w czasie zajęć dodatkowych, które odbywają  się w wymiarze dwóch godzin w tygodniu w każdej grupie.


                                                                                                                                                                                                                     Piotr Szmidt