W tym roku wyjątkowo wszyscy głosujący oddali po dwa głosy podczas wyborów. Jeden głos na wybranego przez siebie kandydata do Samorządu Uczniowskiego i drugi głos na jedną spośród czterech osób, które kandydowały na opiekuna samorządu.

Każdy głosujący otrzymał dwie karty do głosowania z nazwiskami kandydatów. Po postawieniu krzyżyka obok nazwiska swojego faworyta wszyscy głosujący wrzucali swoje głosy do urny wyborczej. W ten demokratyczny sposób wybrana została osoba, która reprezentować będzie uczniów i szkołę oraz nauczyciel, który wesprze młodych ludzi w stawianiu pierwszych, ale jakże ważnych kroków w obszarze samorządności. Przy okazji wyborów uczniowie poznali także formę i zasady głosowania, które to z pewnością przydadzą się im w przyszłości.


Przewodniczącą szkoły została  RÓŻA  WIRASZKA  z kl. 8
Zastępca przewodniczącej  OLIWIA  SKÓRA z kl. 6
Skarbnikiem  MATEUSZ  STRZESAK z kl. 5
Sekretarzem  TOSIA  WIŚNIOWSKA z kl. 7
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym został pan PIOTR  SZMIDT.


Gratulujemy.

 


Joanna Dolińska