Czas, kiedy zdalna nauka w domu zastąpiła standardową szkolną, został uwieczniony przez naszych uczniów w formie pracy plastycznej. Uczniowie wykorzystując różnorodną technikę pokazali, jak uczą się w tym nietypowym czasie.


Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali ocenę celujące z plastyki. Uczniowie prac plastycznych, którzy zajęli I-III miejsce otrzymali BON O WARTOŚCI 50 zł. do zrealizowania w Empiku. Autorzy prac wyróżnionych nagrodzeni zostali książkami.

 

W jury konkursu  zasiadła pani fotograf, która miała niełatwy orzech do zgryzienia, gdyż prace nadesłane przez naszych uczniów były naprawdę bardzo ciekawe. Ostatecznie zdecydowała, że

 

I miejsce zdobył   MARCEL SZERSZEŃ kl. 5

 

II miejsce - TOMASZ  STRZELCZYK kl. 6

 

III miejsce - SYLWIA SORDYL kl. 7

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

PAWEŁ STRZELCZYK kl. 7

 

AMELIA WOŹNIAK kl.7

 

ŁUKASZ  DUDEK kl. 5

 

ADRIAN  SOBCZAK kl. 4

 

PIOTR  ŚWIERAD  kl. 4

 

WIKTORIA  ŚWIERAD  kl. 6

 

ANNA  ŚMIERCIAK kl. 6

 

Serdecznie gratulujemy,

 

Joanna Dolińska