27 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Goczałkowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych pod patronatem poseł na Sejm RP - Moniki Wielichowskiej.

  Do rywalizacji stanęli uczniowie z ośmiu szkół podstawowych z gminy Strzegom - w tym nasza drużyna ze Stanowic. Walczyli bardzo dzielnie , czego efektem było zwycięstwo w pierwszym meczu z ekipą ze Szkoły Podstawowej nr 2.Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4, która będzie reprezentowała naszą gminę w mistrzostwach powiatu świdnickiego.  Wręczenia pamiątkowych dyplomów i pucharów wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju dokonał burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta .

 Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.

 

Robert Czubala