23 października 2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach pływackich AQUALIGA 2 organizowanych przez PSP nr 2 w Strzegomiu , pod patronatem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty. 

Szkołę reprezentowało 13 uczniów. Nikodem Zając w kategorii wiekowej 2009 bez przyboru zwyciężył i zdobył ZŁOTY MEDAL. Nikodem Żukowski w kategorii wiekowej rocznik2008 bez  przybory wywalczył SREBRNY MEDAL. Maja Oleszczuk rocznik 2008 z przyborem zajęła trzecie miejsce zdobywając  BRĄZOWY MEDAL.

Antonina Wiśniowska w kategorii Open wywalczyła BRĄZOWY MEDAL.

Naszą szkołę reprezentowała sztafeta w składzie: Nikodem Zając, Łukasz Dudek, Nikodem  Żukowski, Eren Bashev, Antonina Wiśniowska i Róża Wiraszka która stanęła na podium na trzecim miejscu.

 

W klasyfikacji GENERALNEJ  nasza szkoła ZAJĘŁA TRZECIE MIEJSCE w Pływaniu zdobywając PUCHAR  BURMISTRZA Strzegomia ZBIGNIEWA SUCHYTY.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                                                                          Małgorzata Mądrzak